Hardware Fuarı Sona Erdi - Tüyider

Tüyider

Hardware Fuarı Sona Erdi

Hardware Fuarı Sona Erdi

Avrasya’nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, Reed Tüyap’ın uluslararası deneyimi ve HISİAD’ın desteği ile 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirdi. Eş zamanlı olarak da Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) desteği ile Fastener Expo Eurasia ve Boru, tel ve çelik fuarıyla birlikte 4 fuar tek bir çatı altında başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Tüm Yüzey İşlemler Derneği-TÜYİDER olarak bizde yerimizi aldık, 4 gün boyunca üyelerimizi, paydaşlarımızı ve çeşitli sektörlerden ziyaretçileri ağırladık, üye firmalarımızı ziyaret ettik, firma yetkilileri ile görüş alışverişinde bulunduk. Yüzey işlem sektörünün hizmet verdiği bağlantı elemanları ve hırdavat sektörü yanında çelik tel ve boru ürünleri üreticileri ile de verimli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

110’un üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşen Avrasya Hırdavat Fuarı, 90 ülkeden 1.942 uluslararası ziyaretçiyi ağırlarken, Türkiye içinden 8.290 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi ve toplam 10.232 ziyaretçi fuara geldi. Fuar organizasyonunu başarısından dolayı tüm kurum, kuruluş, ilgili kişilere teşekkür ederiz.