AVRASYA’NIN LİDER ENDÜSTRİ FUARI WIN EURASIA 30 YAŞINDA - Tüyider

Tüyider

AVRASYA’NIN LİDER ENDÜSTRİ FUARI WIN EURASIA 30 YAŞINDA

AVRASYA’NIN LİDER ENDÜSTRİ FUARI WIN EURASIA 30 YAŞINDA

30. Yılını kutlayan bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı olan WIN EURASIA – World of Industry Fuarı, 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında kapılarını İstanbul Fuar Merkezi’nde açacak.

5-8 Haziran 2024 | İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

6 salonda toplam 55.000 m²  fuar alanında Enerji, Elektrik, Elektronik Teknolojileri, Kaynak ve Robotik Kaynak Teknolojileri, Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetim, İç Lojistik Çözümleri, Endüstriyel Üretim Makinaları, Endüstriyel Otomasyon ve Fabrika Otomasyon Sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren yüzlerce firma en yeni ürünlerini sergileyecek!

Rakamlarla WIN EURASIA
Geçtiğimiz yıl ‘Endüstri gelecekle buluşuyor’ mottosu ile 102 ülkeden 38.586 ziyaretçiyi ve 650’nin üzerinde katılımcı firmayı İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlayan WIN EURASIA, 5G ve metaverse ile kontrol edilen ‘Endüstri 5.0: Geleceğin Fabrikası‘nı Türkiye’de imalat endüstrisine ilk kez tanıtan fuar olarak da tarihe geçti. 

WIN EURASIA 2024’te sektörü neler bekliyor?

Özel Alanlar: Çığır açan 5G Arena, geleceğin merkezi Metaverse Arena, devrim niteliğindeki Hidrojen Özel Alanı, dinamik Dijital Fabrikalar Alanı ve öncü ComVac Özel Alanı dahil olmak üzere WIN EURASIA özel alanlarında endüstrinin geleceği sahne alacak.

Stand satışları neredeyse tamamlanan WIN EURASIA’da 650’den fazla katılımcı firma ve binlerce yeni ürün lansmanı yer alacak.

WIN EURASIA 2024 paha biçilemez iş fırsatları, sektör liderlerinden görüşler ve çığır açan teknolojilere erişim sunuyor. İmalat sektöründeki en son yenilikler ve lider firmalarla tek çatı altında bir araya gelmek için 5-8 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de WIN EURASIA’yı ziyaret edin.

Ücretsiz kayıt için: platform.win-eurasia.com/register/tr?tag=associations