Bireysel Asil üyelik Başvuru - Tüyider

Tüyider

Bireysel Asil üyelik Başvuru

Bireysel Asil Üyelik Başvuru Formu

Üyelik için A,B ve C olmak üzere üç (3) kategori mevcuttur. Yıllık Ciro veya ( FAVÖK ) Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kar'a bağlı olarak belirlenir; A Kategorisi: 20.000.000, -TL ve Üzeri Ciro veya 5.000.000, -TL ve Üzeri FAVÖK B Kategorisi: 10.000.000, - TL ve Üzeri Ciro veya 2.500.000, -TL ve Üzeri FAVÖK C Kategorisi: 9.999.999, -TL ve altında Ciro veya 2.499.999, -TL ve altında FAVÖK
TÜYİDER’den faydalanabileceğiniz başlıca konular; sektörel ticari heyetlere katılım, uluslararası rekabeti geliştirme (UR-GE) projelerine katılım, çalışma gruplarına katılım, eğitimlere katılım, konferanslara katılım, içerik desteği ve / veya sponsorluk, seminerlere katılım, network imkanından faydalanma, sektör odaklı teknoloji günleri düzenleme, sektöre yönelik üyelere bilgilendirme semineri düzenleme. Tüyider üyelerine hangi konu / konularda ne gibi faydalar sağlayabilirsiniz? Derneğimizden beklentileriniz nelerdir? Üyelik kaydı için gerekli evraklar: T.C. kimlik kartı fotokopisi, temsilcinin 2 adet vesikalık fotoğrafı, temsilcinin yerleşim yeri belgesi.

TÜYİDER’den faydalanabileceğiniz başlıca konular; sektörel ticari heyetlere katılım, uluslararası rekabeti geliştirme (UR-GE) projelerine katılım, çalışma gruplarına katılım, eğitimlere katılım, konferanslara katılım, içerik desteği ve / veya sponsorluk, seminerlere katılım, network imkanından faydalanma, sektör odaklı teknoloji günleri düzenleme, sektöre yönelik üyelere bilgilendirme semineri düzenleme.

Tüyider üyelerine hangi konu / konularda ne gibi faydalar sağlayabilirsiniz?
Derneğimizden beklentileriniz nelerdir?

Üyelik kaydı için gerekli evraklar: T.C. kimlik kartı fotokopisi, temsilcinin 2 adet vesikalık fotoğrafı, temsilcinin yerleşim yeri belgesi.