TÜYİDER 2. KUTLAMA - Tüyider

Tüyider

TÜYİDER 2. KUTLAMA

TÜYİDER 2. KUTLAMA

Değerli sektör üyelerimiz,
28 Ocak 2020 derneğimizin mazbatasını aldığı gündür.
Başlamak zor. Yapacağız demek kolay. Yaptık diyebilmek güzel. Özellikle pandeminin getirdiği zor koşullarda.
Uzatmalı da olsa ilk genel kurulumuzu yaptık, asli yönetim kurulumuzla kurumsal yapılanmamızı tamamladık; sektörümüz adına kamu, üniversite ilişkilerini başlattık, tüyidergi, tüyikart projelerimiz hayata geçti. Fuarlara katıldık, seminerlerle, sektör buluşmalarıyla dolu dolu ilk fuarımızı yaptık. İlk şubemizi Bursa’da açtık.
55 talep sahibi katılımcımız ile ön çalışmalarını ve sözleşmelerini tamamladığımız Yüzey İşlem İhtisas OSB ve URGE projemizi 12 Şubat Cumartesi Istanbul Pendik Greenpark kongre merkezinde başlatıyoruz.
Her projenin arkasında buzdağı örneği ciddi özverili bir ekip çalışması vardır. Bu sayede doğru temel üzerine sağlam ve sürdürülebilir yapıda inşaa ediyoruz projelerimizi. Emek veren, katkı sağlayan tüm yönetim ekibime teşekkür ederim.
Paris iklim anlaşması gibi pek çok önemli şartların gündeme geldiği bu dönemde derneğimizin var olması sektörümüz ve hizmet verdiği tüm sektörler adına büyük bir şans olmuştur.
Çok daha fazlasını yapmak başarmak durumunda olduğumuz bir gelecek önümüzdedir.
Gelin birlikte kendimiz yazalım ortak geleceğimizin hikayesini…etrafımıza yansıyacak ışıkla, bereketle, Umutla, sevgiyle, heyecanla…
Saygılarımızla,
İbrahim Doğangün TÜYİDER Yönetim Kurulu Başkanı