TÜYİKART - Tüyider

Tüyider

TÜYİKART

Sayın ……………………………..
Aşağıda görseli olan üyelerimize sektörel ve sosyal alanlar da avantajlar yanı sıra sektörel sinerji ve dinamizmin oluşmasına, artmasına katkı sağlayacak, 2021 yılı itibariyle uygulamasını başlatacağımız TÜYİDER ÜYE KARTI uygulamamız için katılımcı firma belirleme çalışmamızı bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz.
Bu uygulamaya katılan firma ve kuruluşlar arasında değerli firmanız ————————————————————— de görmek arzusundayız. Dahası yakın olduğunuz firma ve kuruluşları da katılım için yönlendirmenizi önemle rica ediyoruz.
Katılım ve desteğinizle Ülke ve sektör olarak çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve dayanışmaya belki kendi küçük ama anlamı büyük önemli bir katkı ve ivme sağlamış olacaksınız.
Üye

  • Üye Kartı kişi ve firmaya özel hazırlanıp basılacaktır.
  • Ticari, endüstriyel, sosyal her türlü mal ve hizmet alımlarında özellikle ve yaygın şekilde kullanabilir olması amaçlanmıştır. Bu amaca uygun yönetilecektir.
  • Üye kartı sahibine üye firma ve kuruluşlar yanında Üniversite, Enstitü, Araştırma Kurum ve Kuruluşları nezdinde test, araştırma vb. hizmetlerden de öncelikli, avantajlı yararlanma imkânı sağlayacaktır.
  • Kart arka yüzünde yer alan fatura bilgileri ile fatura kartı olarak da kullanabilecektir.
  • Katılımcı kuruluş bilgileri sağladığı üyelik avantaj ve indirimleri ile derneğimiz web sitesi, sosyal medya sayfaları, bülten ve dergisinde periyodik olarak güncellenmek suretiyle liste olarak yayınlanacaktır.
  • Kart sahibi ve katılımcı firmalar derneğimizin tüm aktivitelerinden haberdar olacak ve faydalanacaklardır.

Malumunuz kültürümüzde pazarlık oldukça önemli bir olgu. Ve özellikle yüksek montanlı satın alma ve anlaşmalarda müzakereler sonucu mutlaka bir indirim yapılmaktadır. Bu nedenle uygulamayı örneğin “Kart indirimi uzlaşılan net bedel veya liste fiyatı üzerine uygulanmak üzere ekstra %……..’tir.” şeklinde düşünmenize öneriyoruz. Kuşkusuz bu oranlar perakende ve hizmet sektörü için firmanın tercihine göre %10-20 gibi farklı sabit ve net oranlar olabilir.

Üye kartımızı yukarıda belirtilen çerçevede endüstriyel ve ticari alanlar yanı sıra konaklama, restoran, kafe, giyim, akaryakıt vb. konularında çevremizi dahil ederek birlikte oluşturmamız; bu suretle birlikte oluşturup birlikte yaşattığımız sembol bir araç olmasını sağlamamız son derece önemlidir.

Teyidiniz akabinde arzu edersiniz ekli örneğe uygun düzenlenmiş üye kartı kurum iş birliği sözleşmemiz yönetim kurulumuz katılımı ile işyerinizde imza edilebilecektir.

Katılım ve desteğiniz için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar ve kolaylıklar dilerim.

İbrahim Doğangün

Yönetim Kurulu Başkanı