5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı - Tüyider

Tüyider

5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı

5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı

5. TOS+H Fuarı: Güçlü ortaklar ve bölgesel çekiciliği ile iş güvenliği ve sağlığı alanında yenilikçi güç

Düsseldorf, 21 Mart 2024 – TOS+H Expo, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında beşinci kez kapılarını açarak etkileyici başarı öyküsünü yazmayı sürdürecek. Türkiye ve bölgedeki iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri için vazgeçilmez bir platform olarak kendini kabul ettiren fuarın çok yüksek bir talep yaratarak gözle görülür derecede çok rezervasyon alması, bölgedeki bu önemli etkinliğe yönelik hızla artan ilginin etkileyici bir şekilde altını çiziyor.

2024 heyecan verici yenilikleri beraberinde getiriyor:

24.000’i aşkın sanayici üyesi ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sanayi odası İstanbul Sanayi Odası (İSO), bir kez daha TOS+H Expo’nun güvenilir ortağı olacak. İstanbul Sanayi Odası, TOS+H Expo Fuarı’nda kendi standlarıyla (İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Sanayi Odası Belgelendirme A.Ş.) yer alırken, İSO İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu ile de Deprem ve Afetten Korunma konularına odaklanacak.

Fuar sırasında Genel Kurul’unu gerçekleştirecek olan TİGİAD da kendi standında işyerinde sağlık ve güvenlik konularında uzman sunumlarıyla fuara ayrı bir renk katacak.

“TOS+H Expo 2024 çerçevesinde bölgedeki iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bu önemli platformu birlikte genişletmek amacıyla İstanbul Sanayi Odası (İSO) ile işbirliğimizi yoğunlaştırıyoruz. Bu ortaklık sayesinde, Türkiye’de güvenli bir çalışma ortamının geliştirilmesine birlikte kararlı bir katkıda bulunuyoruz.” diyor A+A ve küresel A+A Etkinlik Portföyü Direktörü Lars Wismer.

Ayrıca yeni kurulan Start-up Zone, yeni firmalara yenilikçi çözümler ve vizyoner fikirler sunmaları ve ağ oluşturmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor.


Messe Düsseldorf tarafından yerel organizatör Tezulaş Fuar ile işbirliği içinde düzenlenen TOS+H Expo, iş sağlığı ve güvenliği alanında dünyanın en büyük ihtisas fuarı A+A ile yakından bağlantılı. Etkinlik, merkezi bir konumda bulunan ve toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilen İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC) gerçekleştirilecek. Katılım ücretsiz olup www.toshexpo.com.tr adresinden kayıt gerektirmektedir.

TOS+H 2024 katılımcıları ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

www.toshexpo.com.tr/tr/Katılımcılar_2024

Ayrıntılı bilgi: www.toshexpo.com.tr/

İstanbul Sanayi Odası ile ilgili ayrıntılı bilgi İstanbul sanayi Odası (İSO): www.iso.org.tr

Fuar katılımı:

Ahu Güngör
Tel.: 0216 385 66 33 / D: 14
Email: gungor@tezulas-fuar.com

Basın Bürosu:

Monika Kühnhenrich-Jacoby
Tel. +49 (0) 211/4560-620
E-Mail: KuehnhenrichM@messe-duesseldorf.de

Meike Rosing
Tel. +49 (0) 211/4560-239
E-Mail: RosingM@messe-duesseldorf.de