Tüyider Buluşmaları -22 - Tüyider

Tüyider

Tarih

30 Haz 2021

Saat

20:30 - 22:00
QR Code

TÜYİDER Buluşmaları kapsamında 30 Haziran Çarşamba günü saat 20.30’da gerçekleşecek ‘’ İş Dünyasında Profesyonel Koçluk Nedir ? ‘’ konulu 22.Webinarımızın konuğu ICF Türkiye Genel Sekreteri Sayın Feyza Ramazanoğlu olacaktır.
Katılım linki : zoom.us/j/91825175858

Feyza Ramazanoğlu

İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olduktan sonra 16 yıl endüstriyel ekipman satış alanında, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarlarında, hem üretici firma hem de temsilci firma tarafında farklı görevler ve sorumluluklar alan Ramazanoğlu, 2015 yılında kariyerine bağımsız olarak, çalışmak istediği alanlarda devam etme kararı alarak Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

400 saatin üzerinde bireysel koçluk tecrübesine sahip olan Ramazanoğlu, 2020 yılı Temmuz ayından itibaren San Francisco kökenli Modern Health firmasının anlaşmalı koçu olarak hem Türkiye’deki müşterileri hem de diğer ülkelerdeki müşterilerine koçluk hizmeti sunmaktadır.

Gönüllü katılmış olduğu projeler ile de öğretmen, üniversite öğrencisi, girişimci kadın ve Sivil Toplum Kuruluşu çalışanlarına koçluk yapma fırsatı bulmuştur.

The Humanitarian Coaches Network’de  (The HCN) gönüllü koç olarak; UN, UNAIDS, IRC, Kızıl Haç ve benzeri uluslararası Sivil Toplum Kuruluşlarının sahadaki görevlilerine 3 yıldır düzenli koçluk hizmeti sunmuştur.

Circle of Coaches grubunun bir üyesi olarak, karşılıklı koçluk programı kapsamında,  yurt dışındaki diğer koçlar ile birlikte çalışmalar yürütmektedir.

ICF Projeler ve Araştırma Kurulun tarafından gerçekleştirilen projelerde gönüllü koç olarak destek vermiştir. (BizBizze, Gençler ile El Ele, Kıvılcım, ARK, ORAV, Gelecek Daha Net, TBD)