Kurban Bayramınız Kutlu Olsun - Tüyider

Tüyider

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Değerli üyelerimiz ve sektör paydaşlarımız,


Başta Salgın olmak üzere çok çeşitli zorluklarla, yoğrulduğumuz, piştiğimiz bir dönemi hep birlikte yaşadık. Çok değerli insanlarımızı varlıklarımız kaybettik. Umarım ki her birimizin en az hasarla geride bıraktığımız bir dönüm noktası olsun bu Bayramımız.

Yeni eğilim ve gereksinimlerle yüzey özelliklerinin; dolayısıyla sektörümüzün öne çıkmaya başladığı bir döneme girmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki bu süreç yüzey işlemler sektörümüze çok önemli fırsatlar sunabilecektir.

Özellikle kimya biliminin kendine özgü görece gizemiyle beslenen yüzey işlemler normallerin değiştiği yüzeye ilişkin yeni ihtiyaçların ortaya çıktığı; değişimin daha da hızlandığı bu yüz yılda dönüşüme ayak uydurmaya çalışan savunma dan uzaya onlarca devasa sektörün yanı sıra yeni sektörlerinde gelişiminde belirleyici role sahip olacaktır.

Tüm bu boyutlarıyla son derece kritik olan bu dönemde; Tüyider ilk asli yönetimi olarak sektörümüz ve sizlerin beklentilerine karşılık gelecek adımlarımızı bu bayramla beraber daha da belirgin duymaya başlayacağınızı planlıyor ve umuyoruz. Kulağınızı bize vermenizi, fikirlerinizi paylaşmanızı ve elimizden tutmanızı istiyoruz.

Tüm değerli varlıklarınızla mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

19 Temmuz 2021

İbrahim Doğangün
Tüyider Yönetim Kurulu Başkanı