Aramıza Hoşgeldiniz - Tüyider

Tüyider

Aramıza Hoşgeldiniz

Aramıza Hoşgeldiniz

Tüyider Bilim Kurulu olarak, yüzey işlemler sektörüne yapılacak hizmetler kapsamında, gerçekleştirmek istediğimiz projelerimize destek ve hız vermek üzere Genel Koordinatörümüz Dilek Hazar aramıza katılmıştır.
Genel Koordinatörümüz Dilek Hazar, 1997 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Akademik eğitimine yurtdışında devam eden Hazar, birçok kurumda önemli görevlerde yer aldı. Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nde Proje ve İş Geliştirme Takım Liderliği, Danimarka Teknoloji Enstitüsü’nde de Kilit Uzman olarak çalıştı.
Hazar, 2003 ve 2009 yılları arasında dünyanın en büyük araba kablo ve donanımı, malzeme ve parça imalatçısı olan uluslararası pazarın yüzde 25’ini elinde bulunduran Yazaki Otomotiv firmasının İngiltere, Kocaeli ve Bursa fabrikalarında sırasıyla kalite, proje ve endüstri mühendisliği görevlerinde başarılı çalışmalarda bulundu.
Akademik ve sektörel başarınızı Tüm Yüzey İşlemler Derneğinde göstereceğinizden eminiz. Sayın Dilek Hazar aramıza hoş geldiniz.